| InYourMind a întrebat:

Neața lumeeee.

Ma eu am o problema mare de tot cu iubi, da mare de tot.

Na, eu am 15 ani jumate, el 17 aproape 18, eu intru la liceu, el lucreaza pe timpul verii și în timpul liber și na ne vedem când putem și are timp ca știu unde lucrează dar nu vreau sa-l deranjez.

Și deci avem o problema ca noi suntem de 3 ani împreună și asta se întâmplă de juma de an.

Adică noi ne certam cam zilnic și îmi zice ca mai bine nu eram împreună.

Da eu știu ca că mă iubește si spune numai asa ca sa ma supere ca mi-a arătat ca ma iubește de ziua mea da nu spun cum.

Asa și noi, adică el da și eu da mai mult, el începe sa se ia din orice și ajungem sa ne certam și mie nu-mi place și i-am zis. Da el nu și nu, ca el are dreptate și eu nu și el știe și eu nu și el e bărbat și eu nu.

Și i-am zis ca nu-mi place da el nu tine cont, adică spune ca gata nu ne mai certam ca ma iubește și na asta pana a doua zi sau peste câteva zile când ba nu ii place ca îl sun, ba ca i-am dat mesaj când era cu baietii la bere când lucra.

Și na eu înțeleg ca nu am ales momentul potrivit da eu îl sun sau ii dau mesaj când îmi vine cheful ca mi-i dor de el atunci și na.

Și acum nu știu ce sa mai fac ca îl iubesc mult și el ma iubește și vreun sfaturi.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Lasă prostiile și ocupă-te de școală.
De ce vrei să fii cu cineva cu care te cerți zilnic?

| mentholinks a răspuns:

Pai na, desparte-te de el.

| Goete a răspuns:

E simplu.
Ce preferi, sa ai dreptate sau sa fii fericita?
Gandeste-te la asta cand ca certati

| Justme1997 a răspuns:

Relatia ne merge, vezi si tu. Nu are rost sa mai forțați treaba