| irinutz a întrebat:

Neata TPU! puteti sa ma ajutati cu o problema? imi place foarte mult un baiat de la mine din clasa el este la meditatie la domna diriginta este prof de mate eu stau langa ea suntem vecine si am iesit odata afara ca sa ma duc pana la ea iar el cand m'a vazut se uita dupa mine si se uita fr atent credeti ca ma place chiar este important eu il plac fr mult si chiar asa vrea a stau cu el va rog spuneti'mi ce credeti ma place? daca nu spuneti-mi cum as putea sa il cuceresc? funda si vot pentru cel mai bun rasp si va rog fara sa va bateti joc

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

@nesuferit,vreau sa cred ca ai gresit din cauza grabei.se spune limbaj nu linbaj.
referitor la intreabrea ta nu stiu ce sa spun baietii sunt atat de ciudati, e greu sa-i intelegi.si mie imi place de un coleg care mi-a dat impresia ca ma place, la fel facea se uita atent la mine etc.dar cand a aflat ca il plac a zis ca nnu ma place deloc.anyway suntem in aceleasi relatii bune ca inainte.concluzia: nu ai de unde sa stii ce`i in mintea baietilor.

| justfreelove a răspuns:

Clar te place, dar in ziua de azi clar se arde cu profesoara (tu nu citestiziarele?) se duce la meditatii singur cu profesoara (dc singur?)

| irinutz explică (pentru justfreelove):

Nu era singur era cu niste baieti

| justfreelove a răspuns (pentru irinutz):

Si atunci ce mai astepti? Cred ca e timpu sa te apuci de meditatii big grin

| nesuferit a răspuns:

Sa presupun ca ai 12 ani dupa linbaj? Sincer nu cred ca te place, pentru faptul ca s-a uitat la tine.
Propune-i sa fiti amici, nu stiu la varsta asta nu cred ca vreti sa fiti iubiti, nici nu inteleg ce ati putea voi face ca iubiti

| irinutz explică (pentru nesuferit):

Si am 14 ani ma

| danielcretu1980 a răspuns:

Nu trebuie sa cuceresti nimic.
important este sa intri in vorba. daca te place, veti avea o conversatie placuta si poate continuati la un suc.
daca nu... nu.

gata. problema rezolvata happy