| irinutz a întrebat:

Heiiiiiiii TPU am mai pus intrebarea asta dar nu am avut fr multe rasp este un baiat la mine in clasa si il plac mult el este la meditatie cu niste colegi la doamna de mate care sta langa mine si cand ma iesit din curte se uita super insistent la mine credeti ca ma place sau daca nu cum as putea sa il fac sa ma placa? va rog ajutati-ma il plac foarte mult cl mai bun rasp funda si vot chiar daca am dat funda voi mai scrieti ca dau vot

Răspuns Câştigător
| DoarOumbra a răspuns:

Sincer,uita-te la ochii lui. Daca ochii lui sunt deschizi adica zici ca se gogoneaza la tine laughing scuze de exprimare te place dar nu in totalitate, daca ii are normali dar cu atmosfera aceea de placut te place multwinking iar daca nici nu se uita(ceea ce nu e adevarat)nu te placelaughing. EEEE oricum, poti sa-l faci sa te placa prin diferite modalitati.Cand e singur incerci sa te apropii de el si sa faci conversatie dar atenti sa nu incepi sa vorbesti la nesfarsit pana moare de plictiseala deoarece trebuie sai pastrezi atentia nonstop.Trebuie sa gasesti lucruri in comun cu el si subiecte de discutie aaa... la fel, asemanatoare.Sa poti sa-l faci sa se simta special si oricum pana la urma tot iti cade in brate daca insisti putin.winking Poate reusesti sal cuceresti.BAFTA.winking