| anonim_4396 a întrebat:

este un baiat la mine in clasa de care imi place mult este la meditatie la mate cand am iesit afara se uita fix la mine desi ceilalti baieti erau acolo la scoala ma mai baga in seama ma mai bag si eu n seama acum stau langa el in banca si ma mai roaga sa il ajut adica are incredere in mine credeti ca ma place iar daca nu cum as putea sa il fac sa ma placa?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu mergi la școală să înveți sau să agăți bărbați?

| uknownvirus a răspuns (pentru MMihai):

Am scris in itrebare baiat da te cam bat cuvintele astea

| MMihai a răspuns:

După modul în care ai redactat textul, fără să împarți în propoziții, și fraze, cred că ești, de circa 9 - 10 ani.

Nu ai văzut, că am răs, de tine?

""" Este un băiat, de care, îmi place mult, la mine, în clasă.
Eram la meditație, la mate.
Când am ieșit afară, se uita fix la mine.
Când ceilalți băieți sunt acolo, la școală, (el nici nu ) mă mai băgă în seamă.
Mă mai bag și eu în seamă.
Acum stau lângă el în bancă și mă mai roagă, să îl ajut.
Adică, (cred că ) are încredere, în mine.
Credeți, că mă place?
Dacă nu, ( mă place ), cum as putea, să îl fac, să mă placă? """

Ca să fie, foarte clare, ideile, încă mai trebuie, aranjat, textul.