| anonym000000 a întrebat:

Neatsa TPU, am si eu o problema. de cateva zile adica de luni prietena mea cand se trezeste tot are sange pe mana, dar de unde are sange nu stie. nu e taiat sau ceva, numai vede ca are sange pe mana cand se trezeste. oare dc?

6 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Poate mangaie pasarica la noapte si cand se trezeste vede rezultatul.

| luliluli a răspuns:

Cel mai probabil ii curge sange din nas. sa mearga la medic sa faca niste analize

| sgeo23 a răspuns:

Conform vizionari tutoror sezoanelor din dr.House,este probabil ca ea sa sufere o boala nu foarte cunoscuta care ii face pori sa elimine sange in loc de apa(transpiratie).sa mearga la doctor sa faca niste analize.

| AanoniM17 a răspuns:

Deci e foarte. dubios sa zic..nustiu de unde ar putea avea. poate ii curge sange din nas noaptea ca am mai patit-o si eu altceva nu stiu ce sa spun.deci mana e singurul loc, pe pat nu este sau pe pijamale?