| bombonic a întrebat:

Nici nu stiu cum sa inceplaughing. Mai demult mi-a placut de un baiat si si lui de mine da nu stiu ce am facut etc. A urmat o perioada in care nu am mai vb asa des ca pana atunci.Ne salutam si asa dk ne int pe strada da ft rar si putin.Pana intr-o seara cand mi-a trimis mesaj si am inceput sa vb. Dupa tot am mai vblaughingSi intr-o zii a propus sa fim impreuna[problmea:luii ii mai place de fosta prietena, si eu il cunosc ft bine.] si i-am spus ca nu vreau deoarece stiu cai mai palce si a spus ca nu s-ar mai impaca cu ea etc.Am mai votbit cateva zile dupa care nnu am mai vb deloc, abia saluta si acum pe strada.Acum cred ca are prietena deoarece are poza cu ea la avtr etc.cum sa fac sa-l uit?straight face niste sugestiihappy

Răspuns Câştigător
| Maria_7822 a răspuns:

Pai ai gresit in ideea cand nu ai vrut sa fi cu el nu defiecare data trebuie sa fie asa tu singura si el singur daca ai fi fost impreuna cu el el poate ar fi uitat de fost prietena si ar fi inceput sa tina la tine ca s ail uiti gaseste altul mai bun la care sa ti poate ajungi si sal iubesti baftawinking