| izabelaAna a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep si nici nu stiu cu cine sa vorbesc...de 2 zile m-am desp de "iubitul meu" azi cand am iesit de la ore el ma asteptat in fata liceului.cand m-a vazut a venit la mine si mi-a dat 2 palme ca dc nu`i rasp la tel si dc nu vreau sa mai stau cu el / ca el daca imi zice ceva ca el sa fac nu ce vreau eu.straight face

s`a purtat ff urat cu mine mi-a zis sa merg cu el la un suc sa stam de vorba. i-am zis ca nu vreau si sa ma lase in pace ca nu vreau s mai stau cu el si mi-a mai dat o palma straight face toata lumea se uita la noi si pe el nici nu-l interesa oh go on

in fine am plecat cu el. pe drum binenteles ca mi-a facut morala ca eu trebui sa il ascult sa fac numai ca el, sa-i raspund la tel indiferent unde sunt si ca eu nu o sa scap de el ca el nu ma lasa in pace si daca nu vreau sa mai stau cu el o sa-mi faca viata un calvar.pe unde ma prinde pe acolo ma bate oh go on

am stat 10 min de vorba dar numai el a vorbit oh go on.la urma i-am zis ca trebui sa plec ca ma asteapta sora mea. mi-a zis ca pot sa plec ca el mai ramane dar sa-l pup si sa-i dau un mesaj cand ajung acasa cu ce am eu de gand sa fac.si chiar daca nu vreau sa mai fim impreuna tot nu scap de el oh go on nu am mai zis nimic si am plecat straight face

voi ce a-ti face in locul meu?crying

15 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Are probleme la cap cred eu?thinking trebuie sa ii zici cuiva mai mare in care poti avea incredere(daca nu poti parintilor) si sa te ajute. daca te-a amenintat k te bate nu e de jucat cu un asa nebun. ai grija!

| cherrybomb a răspuns:

Ce nenorocit, cum poti sa stai cu un asemenea baiat, nu are dreptul sa iti faca asa ceva, te-a facut de ras, bataia nu e iubirewinking da-l dreacu sunt baieti la tot pasul, nu e singurul baiat din lume, poate sa aiba ce-o avea renunta la el, nu are ce sa iti faca nu te teme de elwinking fi puternica nici un jegos nu are dreptul sa dea in tine si sa te judece. app te-ai culcat cu el?

| AdelaElena20 a răspuns:

Vai de capu meu! Am mai spus vorba asta de nu stiu cate ori! Un baiat daca iubeste o fata nu ar trebuie nici sa o atinga cu un deget.De fapt stie toata lumea! In locul tau i-am spune cuiva mai mare, care sa ma bazez ca ma apara, asa am patit si eu in Romania dar noroc ca verisorul meu era de la politie si l-am denuntat apoi la speriat un pic si gata nici nu ma mai baga in seama.

| Sn1p3r a răspuns:

Fata esti nebuna.Da-l dracu de idiot cum sa-i permiti sa te loveasca. Daca nu te lasa in pace spune-le parintilor si cere ajutorul politiei.I se va interzice sa se mai apropie de tine!
Bafta!

| Liquor a răspuns:

Sfatul meu:Scapa cat mai repede de baiatul asta.Fa-ti un prieten care sa te respecte si sa aiba grija de tine.Si tot odata sa-l poata tina la distanta pe EXul.Ai grija caci nu-i de joaca cu asemenea nebuni.Se poate agrava.
Multa bafta!

| ZeWsSs a răspuns:

Ar trebuie sa te desparti de el si sa pui pe cineva sa il invete minte...si dupa o sa te lase in pace...garantez eu

| Dragonasu47 a răspuns:

Suna naibii la politie sau fa ceva sa nu te mai ameninte - in cazul in care nu il iubesti ( varianta logica )
In cazul in care inca il iubesti ( situatie ilogica ) ar trebui sa te impusti ( raspuns logic ).

| JustmeSorin a răspuns:

Eu nu inteleg baietii astia, de fapt animalele astea care dau intr-o fata.Adica sunt si eu baiat, dar niciodata nu as putea sa dau intr-o fata oarecare, mai ales intr-o fata pe care o iubesc.Da ce cred, ca sunt mai interesanti, se cred mai barbati? Eu in locul tau nu mai stateam cu el din secunda urmatoare odata ce ma lovea. Poate ai si tu prieteni mai mari care pot sa il potoleasca pe "masculul alpha". Oricum, scapa de el cat mai repede si gasescte altul ca sunt convins ca sunt si altii care asteapta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as duce la politie și as face plângere împotriva lui sa vedem atunci ce mai zice. In plus sigur găsești și martori, dacă zici ca v-a văzut colegii din școală

| izabelaAna explică:

Am incercat de multe ori sa ma despart de el si de fiecare data ne-am impacat...l-am iertat de fiecare data, mereu zice ca se schimba ca nu o sa mai dea in mine. deja e a 4 oara cand ii zic ca nu vreau sa mai stau cu el si da in mine straight face

| izabelaAna explică:

Cherrybomb ...dap.in februarie faceam 3 ani de cand suntem impreunaoh go on

| georgel1989 a răspuns:

Ar fi bine sal parasaesti cat mai repede ca dupa aceea se agraveaza situatia, bine ar fi sa vorbesti cu cineva mai mare care te poate ajuta si sal sperie putin pe baiatu ala.

| PrajituraTiramisu a răspuns:

Cred ca as spune parintilor sau chiar m.as duce l politie

| Sexigirl12 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa mai stai cu el, intr-un fel sau altul el te-a amenintat!

| turan a răspuns:

El pare a fi un combinator de adidasi si tie fetito asa iti si trebuie, sa-ti fie invatatura de minte si de alta data sa te mai combini cu de astia.o sa scapi tu de el nu-ti fa griji