| angelinthedark a întrebat:

Niciodata nu am avut incredere ca iubitul meu ma iubeste, desi mi-a arata ca ma iubeste, mereu am fost neincrezatoare in orice face, orice spune, i-am zis si lui asta, ca uneori simt ca se preface si ca nu ma iubeste, dar el mi-a zis ca se bucura ca sunt sincera cu el si ii spun parerea mea, dar a zis ca de ujnde stiu eu ca nu ma iubeste el mai mult pe mine decat il iubesc eu pe el...eu i-am daruit virginitatea mea, el pana acum s-a purtat f bine adica nu mi-a facut faze aiurea sau sa ma faca sa ma simt prost, de cand am facut-o cu el se comporta super dar si inainte era asa acum insa mai bine. Dar oare dc nu pot sa cred in el? Desi imi arata si se vede clar ca ma iubeste, eu simt ca nu ma iubeste, asta se datoreazxa poate si faptului ca in trecut nu prea ii pasa de mine, si acum tot asta cred ca nu ii pasa dar se pre ca faptele imi arata contrariu, dar ce sa fac oare sa capat incredere in el, mi-e teama, nu stiu dar nu cred vorbele lui si tot timpu cand face ceva rau imi aminteasc mereu si cand face bine nu bag de seama de ce oare?

7 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Esti bolnava nene si acum ne innebunesti la fiecare aberatie ca iai daruit virginitatea sincer ma pis pe virginitatea ta

| seawolf a răspuns:

Ma fata, esti culmea.
E viata ta, fa ce vrei cu ea, considera ce vrei tu ca este bine.
Daca stau sa ma uit la posturile tale vad ca nu esti in stare sa decizi nimica pentru tine.
Daca noi iti zicem sa te arunci de la etaju 4 ca o sa ai orgasm te arunci?
Mai lasa intrebarile astea si stai linistita cu prietenu tau

| TheMihutz a răspuns:

De acord cu seawolf si Adytza., eu ce sa mai zic? ti-am spus de atatea ori sa te duci la un psiholog, vorba lui Adytza, ma pis pe virginitatea ta!

| latexcap93 a răspuns:

Inseamna ca nu il meriti

| angel_5676 a răspuns:

Poate ai avut vreo deceptie in dragoste? Ai suferit dupa un alt baiat inaintea lui? Sau poate chiar in prezent te gandesti la cineva cu care nu poti fi? Chiar daca nu e asa, inseamna ca nu il iubesti cu adevarat, inca nu ai intalnit marea iubirea.

| no name_5407 a răspuns:

Daca a facut atatea lucruri pentru tine dar totusi nu ti-a dovedit increderea adevarata inseamna ca el e problema.nu trebuie sa iti faci tuh probleme, ci el, nu ai tuh o problema neaparat, si in plus intr-un baiat sa nu ai niciodata incredere 100%, in caz de ceva (doamne feri)hee hee ti-e mai usor sa accepti situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm...si eu ma aflu in aceeasi situatie dar acum ma depasito prin faptul ca am invatat sa cred in el si sa nu ma mai cert din orice motiv certuri care chiar nu is aveau rostul trebuie si uh mai ales daca iai daruit ceva ff imp pentru o fata de altfel sa inveti sa ia incredere ca nu te va dezamagi mai ales daca iti demonstreaza asta love struck