| yappi a întrebat:

Noua clasa, noi colegi.Toti par sa ma adore mai putin unul de care binenteles eu ma simt atrasa. Mi'a intrat in lista dar nu spune nimic la scoala vorbim cat vorbim dar el de abia se uita in ochii mei cand imi spune ceva.Probabil il gasesc atragator si din cauza ca seamana putin la caracter cu fostul meu prieten pe care l'am iubit mult dar nu vreau sa ma mai impac cu el.Pentru baiatul asta simt o atractie asa puternica nici nu ma recunosc dar el imi raspunde la orice tentetiva de flirt dar nu il vad sa se bage in vorba cu mine cum fac toti ceilalti. E ca si cum i'ar fi frica sa ma abordeze nici nu stiu cum sa ii iau intentiile desi vad ca si el este atras de mine.Va rog dati'mi un sfat cum as putea sa il iau pe baiatul acesta pentru ca nu ma mai pot abtine:d.

1 răspuns:
| LinNaA a răspuns:

Cel mai bine ar fi s-al eviti, sa nu-l observi, sa te prefaci ca nu te intereseaza! Atunci poate iti va atrage atentia! Sau ai putea sa stai cu dinsu in banca la vreo lecti-daca vei sta in banca-incearca sa vb cu el! Succese! Astept funda!