| SERIALS a întrebat:

Nu am avut relatii sexuale de un an jumate, dar zilele trecute m-am vazut cu un tip mai mare decat mine cu 12 ani, nu era genul meu, dar am ajuns la un pic mai mult. Nu stiam ce fac, recunosc si regret ce s-a intamplat. Ne-am sarutat si tipul mi-a facut sex oral, neprotejat, fara sa termin, undeva 5 min. In timpul asta am avut un pic de disconfort din cauza ca-l tinea cam strans la el in gura. Inca nu m-am acceptat 100% ca gay si uneori homosexualitatea mi se asociaza cu boli cu transmitere sexuala. Faza e ca dupa o zi am simtit ca penisul ma doarea inauntru, la cap, probabil din cauza ca l-a tinut prea strans, sau mi-o transmis ceva bacterie, totul vine de la creier. Nu am usturimi in timpul pisatului. Deci nu stiu care ar fi problema, dra regret ca am ajuns sa fac asa ceva cu un necunoscut, chiar daca mi-a zis ca nu e bolnav. Conteaza sentimentele, iar in ziua de azi majoritatea is nebuni dupa sex, fie hetero sau gay. Ce-i cu lumea asta? Mai bine o laba sanatoasa, decat sa te vezi cu orice natang. Am succes la tipii 35+ pe site-uri de socializare gay. Sa-i ia naiba, m-am saturat de ei. Vor corp tanar. Dar recunosc ca mi-a placut sa-i tin penisul in mana, e ra cald, dar nu am facut nimic mai mult. Ce sa fac in continuare? Ce-as putea avea?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu cred să ai ceva. Dar pentru liniștea ta, mergi și fă-ți analize.
Și chiar nu e cazul să fii așa de bulversat. E sexualitatea ta, trăiește-o așa cum e și bucură-te de plăcerea oferită.

| Catrice a răspuns:

De ce regreți dacă ți-a plăcut?

| SERIALS explică (pentru Catrice):

Ca nu e bine ce am facut, conteaza sentimentele!

| Catrice a răspuns (pentru SERIALS):

Cine spune ca nu e bine?
Atât timp cât faci ceea ce simți fără să-ți pese de părerile altora nu ar trebui să-ți para rău.
Știu ca nu prea are legătură, dar tu crezi ca o femeie care face sex cu un străin sau mai are și iubit, se gândește ca e bine sau nu ceea ce face?

| Andreeush a răspuns:

Trebuie sa inveti sa te accepti pe tine.

| SG1995 a răspuns:

Durerea aia vine taman docmai din faptul că de 18 luni nu ai mai făcut sex.

| Goete a răspuns:

In continuare ai putea sa o faci cu prezervativ.
Alegerea e a ta