| dariusbatos a întrebat:

Salut,am 16 ani si am o întrebare mai intimă. Cand am erecție pielea de pe penisul meu nu se retrage in totalitate, ramane acoperit mai mult de jumătate.De strâns nu ma strange cum am auzit la alti si nu am nici un disconfort din cauza asta dar am vazut la alți băieți ca se retrage in totalitate si vreau sa stiu de ce la mine nu. Poate fii si din cauză ca sunt gras?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu are treabă, mai încearcă să îți tragi pielea in timp ce faci duș. Atunci piesa e mai elastica și poți să o tragi de tot sau așa ar trebui.
Repetă la fiecare dus până se trage de tot.
Bafta!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai tu se cheama FIMOZA si se rezolva la orice cabinet a unui medic UROLOG.
Normal si sanatos este ca penisul sa se decaloteze foarte usor cand este erect total, ceea ce la tine nu se poate, asadar ai un grad de fimoza destul de avansat, care nu-ti va permite sa ai sex intravaginal, fiindca nu se poate decalota complet.

| dariusbatos explică (pentru Violleta2022):

Faza este că atunci cand este erect total pot sa trag pielea in jos, mi e nu mi se trage singură aia am intrebat. Pielea nu ma strange de loc este elastică

| mihai69 a răspuns:

Pielea nu se retrage "automat", mai ales dacă ai un prepuț mai "bogat".
Deci nu ai nici fimoză, nici alte probleme, ești în parametri.

| dariusbatos explică (pentru mihai69):

Deci nu am fimoza daca pot sa o trag de tot fara probleme

| mihai69 a răspuns (pentru dariusbatos):

Evident că nu!

| dullcat a răspuns:

Buna.Greutatea corporala nu are nicio treaba aici.La medic ai fost?