| BurnoutBro a întrebat:

Nu am incercat niciodata marcile durex : feel thin, ultra thin, intimate.
Este diferenta intre ele?
Care ofera o senzatie m-ai mare de libertate?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca senzatiile de placere si satisfactie resimtite de fiecare barbat in parte pot sa fie foarte diferite fata de ceilalti, reiese ca indiferent care ar fi raspunsul, acestea NU iti poate fi folositoare. In concluzie nu iti ramane nimic altceva de facut in afara de a le testa personal pe rand. Doar procedand asa iti vei da seama pe propria-ti ''piele'' care dintre prezervativele testate/folosite te-a satisfacut in cel mai inalt grad. Multa sanatate!