| Gabiwio489235b a întrebat:

Durex feel thin sau durex ultra feel thin?
Eu am încercat doar feel thin. Întreb deoarece doresc sa achiționez un pachet de 48 de buc și doresc sa aflu care sunt mai riscante și care credeți ca se rup mai ușor, ce parere aveți voi despre fiecare in parte?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toate prezervativele sunt bune, ceel care se rup se intampal nu din cauza latexului ci din greseala cumparatrului, care cumpara masuri prea mari pentru penisul lui.
Cumpara masura potrivita tie si nu se va rupe nici un prezervativ.
Un prezervativ mare (larg) se va rasucii pe penis in timpul miscarilor de du-te vino ale penetrarii si se va rasucii pana se intinde total si se rupe.
Asadar, cumpara cateva prezervative de diverse masuri, ca sa vei care este masura ta, trebuind sa intre foarte greu pe penisul erect, si sa stea perfect intins fara nici o cuta, precum pielita de la salamul de sibiu, perfect starns pe salam.

3 răspunsuri:
| Lule a răspuns:

De unde il achizitionezi? Pana acum am vazut doar de 18 bucati.

| Gabiwio489235b explică (pentru Lule):

EMAG este pachet 48 la 130 lei

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Sunt foarte prezervative!
recomand!