| Ududjxjx a întrebat:

Ce sa fac? Am decalotat penisul complet pentru prima data si acum capul penisului nu mai intra la loc.
Pana acum nu puteam sa scot capul penisului afara, nici nu am incercat sa trag mai tare ca imi era frica.Intr-un final am reusit sa scot capul penisului afara complet. Acum problema e ca nu mai intra cum era pana acum. Sta un pin in afara... si de acum cand am erectie imi iese capul automat in afara. Nu mi se intampla pana acum... si dupa ce iese afara nu mai intra inapoi, nu se acopera automat cu piele. Ce sa fac e o problema?

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Penisul care ramane decalotat e mai interesant pentru femeie. Orice femeie cand vede un falus decalotat este excitata si vrea sa-l exploreze. Penisul decalotat se densibilizeaza si orgasmul vine mai greu, asa incat actul sexual piate veni si cu orgasmul ei (simultan). Nu vorbesc din carti. Si eu am penisul decalotat 100% din timp si e ok. E adevarat ca eu am o varsta si partenera mea este foarte incantata cand ma vede dezbracat. Nu e nicio problema, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"si de acum cand am erectie imi iese capul automat in afara. "

Te pomenești ca o fi vreun penis robotizat.