| Iancugeorgiana a întrebat:

Auzisem niste lucruri urate spuse de fostul meu prieten si la care se refereau la mine si l-am chemat afara sa vorbim si sa vad daca este adevarat ce am auzit.El mi-a spus ca nu este nimic adevarat din ce am auzit si ca as face bine sa numai cred tot ce spunea lumea si pe urma a zambit asa usor la mine.Am mai stat putin afara si pe urma am plecat in casa.
La ceva timp dupa ce am intrat in casa ma suna fostul meu prieten si ma intreaba daca mai am sa ii mai zic ceva si i-am spus ca nu, doar acele lucruri de care auzisem vroiam sa stiu daca sunt adevarate si el mi-a spus"ok atunci, pa-pa".
De ce credeti ca m-a sunat sa ma intrebe daca mai am ceva de zis cand putea sa ma intrebe si afarahappy?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Curiozitate ca si la tine.

| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Pai sa ne gandim logic, poate vorbele alea au fost bagate din adins chiar de fostul tau prieten, iar el era sigur ca tu exact la el o sa te duci ca sa-l intrebi. Poate el se astepta la alt raspuns atunci cand te-a sunat, poate el mai are inca sperante la tine. Poate asteapta sa-i zici ca vrei sa va impacati, dar cum tu nu i-ai mai zis nimic si nici nu l-ai mai intrebat nimic, el a fost scurt si concis si a raspuns ca atare, scurt si la obiect.

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Nu stiu cati ani ai tu dar eu mi am dat seama dupa ce am citit pe sarite ca de fapt poate vrea sa se impace cu tine

| Melii94 a răspuns:

Mi se pare o metoda de a te baga in seama ce a facut el.Am patit si eu.Lasa-l in pace o sa gaseasca si alte metode in a incerca da de tine, doar asteapta.

| Deiutzaaaaa a răspuns:

Iti zic eu cum e.te vrea inapoi.,.si dc? simplu:nu mi s-a intamplat pana acum sa ma despart de cineva si sa nu vrea sa ne impacam dupa...baietii..sincer devin tot mai dezamagita pe zi ce trece de ei,,, acum te lasa pentru alta si maine hopa ca u erai mai buna. Sigur te vrea inpoi dar ai grija daca ai suferit odata nu are rost sa o mai faci din nou si apropo daca el a lansat acele zvonuri numai ca sa te intorci u la el e demn de dispret. trebuia pur si simplu sa vina la tine si sa iti spuna frumos nu sa caute alta cai care in final conduc in acelasi punct. Ai grija ce decizie iei succes:*