| AmaliaApetri a întrebat:

Nu m-am uitat la filme porno pana acum, desi sunt majora. Am facut- o azi din curiozitate, mai mult (m-am uitat la un filmulet) ...si mi-am dat seama ca nu vreau sa fac sex.
Nu mi place si nu vreau.
Oare pentru ca nu sunt inca pregatita sa fac pasul asta?
P.s. Vreau raspunsuri pe bune, nu e intrebare de amuzament deci vreau raspunsuri care sa corespunda.

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Adolescentii se uita din curiozitate la astea, insa multe fete nu vor sa faca ce e acolo, pentru ca nu implica sentimente. Daca o faci doar sa o faci, adica doar sex, fara sa pui suflet, ai o sila in tine. Si e normal sa nu vrei sa faci, la ce ai vazut acolo. Dar cand o sa ai un iubit si o sa il iubesti si o sa te iubeasca si restul poeziei, e mai frumos. O seara faina!

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Draga mea, ai spus ca esti majora, insa din ce ai constatat nu dai dovada de intelepciune. Daca te iei dupa filmele porno atunci e de rau. Sexul nu este deloc cu ce arata filmele porno. Eu iti recomand sa te indragostesti si pur si simplu vei DORI sa fi in pat cu persoana iubita facand sex. Apropo ai gresit cumva la numele tau? "AmaliaApretri" Sunt curios pentru ca numele meu de familie e Apetri tongue

| AmaliaApetri explică (pentru EnvyU):

Ok, merci.
Si merci si ca mi-ai zis de nume, nici nu vazusem greseala. Da, ca al tau imi e numele.

| RAY a răspuns:

Aia in filme fac sex de ala ca in filme nu nimic uman, omul face sex cand iubesti nu asa mecanic intelegeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele alea sunt filme pana la urma. Nu e ceva real cu sentimente si trairi si bla bla bla. Filmele alea sunt toate trase la indigo si isi urmeaza scenariul.

| TheSmartBoy a răspuns:

Intra aici si te lamuresti:
http://downloadfilmexxx.com/