| Roelly202 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare mai ciudata, dar totusi vreau raspunsuri.
De 1 saptamana nu m-am mai masturbat si nu m-am mai uitat la filme porno si de curiozitate am intrat doar o data si am observat o erectie foarte puternica, mai mare decat de obicei.
Ar trebui sa nu ma mai uit la ele?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, lasa privitul la filme porno si nu vei mai avea erectie deranjanta.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E doar decizia ta.

| BlackRaven45 a răspuns:

E normal. Cu cat e mai mare pauza, cu atat mai excitat o sa te simti data viitoare cand o faci. Depinde doar de tine. Pentru un adolescent nu e asa gresit sa se masturbeze de aproximativ 2-3 ori pe saptamana. Adica pana la urma e normal sa ai si nevoi sexuale. In adolescenta isi cam fac hormonii de cap oricum laughing Fac parte din nevoile fiziologice. In piramida lui Maslow nu sunt degeaba puse la baza.

| HeyDude a răspuns:

E total normal să faci asta, e o nevoie și o cale de a te satisface pe tine însăți. O erecție mai puternică ca de obicei în cazul tău tine de "abținerea" ta timp de o săptămână. Dar să nu uiți, nu abuza de masturbare, fiindcă are și acest proces minusurile lui.