| cristinutza20003 a întrebat:

Nu ma mai dor sânii dar nici nu mi-a venit menstruatia. Ce inseamna asta?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Că esti fericită nu? Ce varsta ai? Multumesc weekend frumos i ti doresc.

| cristinutza20003 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu pentru ca am. facut contact sexual neprotejat, dar nu a ejaculat in mine, si imi imatrzie si menstruatia

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cristinutza20003):

Dereglări hormonale datorate stresului, nu te ingrijora, ce varsta ai? Sau e secretlaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut sex neprotejat, atunci sunt sanse sa fii inarcinata!
Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.

| Andreeush a răspuns:

Cât ți-a întârziat menstruația?

| cristinutza20003 explică (pentru Andreeush):

Asta e a 6 zi. dar contactul a fost neprotejat dar nu a ejaculat in mine.

| Raniaa a răspuns:

Ce inseamna asta?!
Mercur este retrograd...
Nu este obligatoriu sa te doara sanii atunci cand iti vine menstruatia sau pana iti vine. Nu este nimic, stai linistita.

| IoanWild a răspuns:

Ai nascut recent?

| AnaPisicutza a răspuns:

Poate întârzia "de la natura", din cauza stresului, grijilor, supărărilor. Așa ca stai liniștita, va veni ea