| TheDarkQeen13 a întrebat:

daca mi-a venit menstruatia inseamna ca imi cresc sanii mai mari? de la cat timp dupa ce mi-a venit menstruatia imi cresc sanii?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De regula creșterea și dezvoltarea se oprește când apare menstra.
Ce vârstă ai?
Fetele se dezvoltă până la 16-17 ani, băieții până la 21.
Practică un sport de masă.
Pa, pa.

| TizZu15 a răspuns:

Cam cateva zile.happy

| noname2021 a răspuns:

Poi depinde cum e organismul tau, adica oricum o sa iti creasca mai mari dar nu este chiar neaparat...si asta o sa vezi in timp, nu o sa-ti creasca intr-o saptamana laughing)

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ ce treaba are,, menstruatia " cu sani? sani iti cresc cand cu pubertatea, dar daca esti,, slabanoaga " nu te astepta sa iti creasca cat,, pepeni ".
Pa-pa!

| Urssuletz a răspuns:

Depinde de fiecare corp la altele le cres inainte la altele dupa nu este un timp anume... funda?