| LCD a întrebat:

Nu mai am prieten de aproximativ 2, 3 luni.Inca ma gandesc la el, din cand in cand. Dar nu asta conteaza. Uneori simt nevoia sa am pe cineva langa mine, parca as vrea sa ma sarute cineva...sa ma ia in brate. Vreau sa scap de chestia asta straight face cum?

5 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Incearca cu o gonflabila.

http://www.onlinesport.ro/Foto/2004/aug/33/femeie-gonflabila.jpg
ia de aia full option.
am auzit ca poti saii dai cu alifie pe maini. sa fiebuna la atingere

| bluesky a răspuns:

Asa simt si eu...nu ai ce face decat sa iti gasesti alt prieten sau autocontrolul!happy

| LittleDreamer a răspuns:

Cu totii avem nevoie de cineva langa noihappy. Nu stiu cum ai putea,, scapa''. I-ati un animal de companie si strange-l in brate.Merge.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Imi simt penisul ciudat cand citesc aceste randuri pline de tristete. Claudiu a avut un raspuns extrem de exact si pe subiect! Trebuie sa-l asculti pe el!

| andra_7810 a răspuns:

Gasesteti pe altcineva ca si eu am acelasi sentiment si nu mai sunt cu cineva de 4 luni, incearca sa il uiti.