| Loyd06 a întrebat:

Nu mai este mult simerc in clasa a 9-a! Si nu stiu cu ce o sa ma imbrac, trebuie sa mentionez ca uniforma mea este formata din camasa, sacou negru si fusta neagra sau pantaloni(sunt slabuta si pantalonii vin ca pe gard). Mi-ar placea sa adopt stilul vintage. Ce piese ar trebui sa am in garderoba? Si ce accesorii? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imbracate cu ceva care te face sa te simti mai comoda.

| ignore a răspuns:

Ia-ti fusta happy
sau pantaloni pe marimea talaughing
ia-ti lanturi bratari fa-ti unghiile intr-o culoare puternica. puneti o cordeluta date cu rimel parul lasat pe spate cat mai lunghappy

| marlanuu a răspuns:

Du-te in poponeata goala si o sa vezi ca o sa atragi privirile!