| mgtow a întrebat:

Nu mai pot si cateva saptamani in urma am zis ca maicamea imi zicea ca o sa am o prietena sa fie cu mine si una alta acum toata lumea ma intreaba asta (cine ma cunoaste) si am ramas cu ideea asta ca vad ca nimeni nu ma intelege si chiar ma intreb daca e sa fie asa cum zic ei o voi respinge si ii zic ca raman ca un amic pentru ea. Daca tot nu caut din cer nu pica si tot singur raman...

2 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Explicane mai bine...mama ta iti prezice viitorul sau? eu una chiar nu am inteles si imi cer scuze

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Buna! Fi putin mai explicit! Nu am inteles ce vrei sa spui...

Numai bine!。。。✿*゚Viento゚*✿。。。