| dianadiana123456 a întrebat:

Nu mi s a rupt himenul si nu a curs de loc sânge, iar el nu și a dat drumul în mine dar am avut parte de acea picătură(el a făcut pana ultima oară acum o luna) pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu e "obligatoriu" ca himenul sa sangereze la prima penetrare, si chiar daca nu a terminat in tine, tot exista riscul sa ramai, pentru ca lichidul preejaculator are suficienti "omuleti"care te pot face mamica. Mergi la control, imediat, si data viitoare faceti doar protejat, sau va limitati la Petting, cu terminare optionala manuala, intre coapse, genunchi, talpi, etc.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da exista risc sa sa ramai bortoasa daca ati facut neprotejat...vai vai cum va place sa va jucati cu focul, in locc sa dati 20 de lei pe prezervativ preferati sa platiti cu libertatea si viitorul vostru

| dianadiana123456 explică:

El a făcut laba ultima oară acum o luna deci nu mai avea nici un spermatozoid pe canal. Și nu mi s a rupt deci nu cred ca e posibil sa raman