| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa spun ca m-am chiar indragostit, dar imi place de un baiat cu 5 ani mai mare ca mine care lucreaza intr-o alimentara.Ma duc aproape in fiecare zi cu prietena mea acolo sa cumparam cate ceva. Sunt o persoana foarte timida si nu pot sa-i spun ca-l plac. Prietena mea imi spune ca el ma place deoarece cand ma intorc el se uita dupa mine. Mereu cand intru in magazin ma saluta si imi zambeste lucru pe care-l fac si eu big grin. Cum sa-mi dau seama daca ma place sau pur si simplu asa se comporta el in general?

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Intreaba-l. vrei sa treaca timpul pe langa tine si sa te intrebi la 60 de ani ce-ar fi fost daca.

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fato tu nu ai pretenti? in loc sa iti cauti un bogatan si agati vanzatori? nai demnitate?

| GheNsS a răspuns:

Omitem ceva 5 ani mai mare decat tine pai cati ani ai tu? si lucreaza la o alimentara bine ca nu la o gogosatie sau covrigarie ma rog, daca ti cel mai mult sa afi daca te place sau nu, o sa i-ti zic un mic secret uitate in ochii lui fix destul de aproape daca se dilata te place nu da gresti niciodata asculta la minewinking

| Alexandra4321 a răspuns (pentru GheNsS):

Am 18 ani happy. Locul de munca chiar nu conteaza.

| yssaa a răspuns:

Trebuie sa-ti iei inima in dinti si sa-l intrebibig grin.Asa e cel mai bine.

| Bleahhhhhh a răspuns:

te saluta si iti zambeste pentru ca asta e datoria lui. tu esti client, el trebuie sa te respecte. si se uita dupa tine cand pleci ca sa verifice daca nu cumva ai furat ceva.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Bleahhhhhh):

Si pe mine ma saluta fata de 24 de ani de la bar si sta si vorbeste cu mine dar asta nu inseamna ca ma place.Clientul=seful, cel cu banii.
Ai dreptate mai Bleahhhhhh!

| illegal89 a răspuns:

Iati inima in dinti si fa primul pas happy

| AnaForMusic a răspuns:

De ce nu încerci să vorbeşti cu el?:p Chiar dacă îl placi şi te place, îmi dau seama că ţi-ai dori o relaţie cu el, deci nu se rezumă totul la nişte zâmbetebig grin! Nu fii timidă în această privinţă!:*