| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce mi se intampla de la o vreme, daca inainte imi aruncau priviri cateva fete, acum procentajul a crescut la 90%, serios, si nu s vreun musculos, de fapt sunt chiar slab per total, si nushhhh, eu credeam ca fetele vor tipi musculosi scurti in picioare

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Daca porti si niste colanti, o sa ajungi la 100%.

| ywar a răspuns:

Cele care prefera tipi musculosi sunt interesate exclusiv de aspectul fizic, altfel extrem de trecator. Muschii nu tin loc de sensibilitate, umanitate, bun simt, iubire.
Suntem egali si totusi atat de diferiti! Eu cred ca trebuie sa iti reprimi / alungi astfel de ganduri din minte si sa incerci sa crezi mai mult in tine pentru ca fiecare poarta ceva in suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se uitau la tine mai multe fete inseamna ca se rideau de tine.
Dar daca se uita numai 1 inseamna ca te place!
dupa parerea mea fetele nu iubesc numai baieti musculosilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se uita dupa tine nu inseamna ca te plac.

P.S. Fetele nu vor baieti scurti in picioare, ci scurti la minte ca sa ii fraiereasca mai usor.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Dar ce stau cu un pachet de muschi? Scurt in picioare?laughing) Esti atletic, nu slab, nici tu trebuie sa fi pachet de muschi. Si nu cred ca radeau de tine, iti zambeau(eu asa fac), poate arati bine, te imbraci bine etc. Nu toate fetele prefera tipii bine facuti.big grin O seara buna!

| LittleShyDevil a răspuns:

Deci daca se uita la tine, ii ok. Nu suntem chiar asa de greu de inteles, "noi fetele".

| LittleShyDevil a răspuns:

Hei, poti sa fi Fat Frumos, daca nu stii dupa sa scoti 2 cuvinte, nu prea ai sanse. Da, generatia asta este atrasa de aspectul fizic, dar cand trece de ambalaj si vede ca nu este nimic..este clar. Trebuie sa stii si cum sa te comporti, dupa cum a zis si ywar. happy

| Paty17 a răspuns:

Poate ai făcut ceva să le atragă atenția, poate a pus cineva o vorbă bună pentru tine. Oricum, eu zic că e o evoluție bună laughing Mă îndoiesc că îți displace chestia asta :p