| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred, acum 3 saptamana jumate am avut un contact sexual, in care baiatu nu s-a terminat in mine, luna aceasta trebuia sa imi vina ciclu in 4, si nu mi-a venit nici azi, a intarziat 2 zile, de at de la contactu sexual, am niste secretii alburii, incolore, ce se intampla?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Un test de sarcina ar fi indicat!

| Anonimmaa a răspuns:

Cel mai bine du-te la ginecolog... sper sa nu fie vorba de o sarcina.cel mai bine te duci la ginecolog sa verifici problema si poate nu e vorba de o sarcina ci doar de o dereglare hormonala.succes:*

| nebunieee a răspuns:

Fix in cazuri de astea am fost si eu si am trecut peste k brio happy stai calma

| Negoi_Simona_1998 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la ginecolog! Cine stie poate esti însărcinată!