| Dyutzzah a întrebat:

Nu stiu ce sa cred... pe data de 4 septembrie erau zilele orasului. am cunoscut un baiat care nu e de aici a venit al un fost coleg cu care ne intelegem super bine iar in noaptea aceea am fost la fostul meu coleg sa mai povestim ca nu mai statusem de mult si asa am ajuns sa fiu impreuna cu baiatul acela (prietenul lui) el a plecat a2a zi la el acasa sta la alt judet vorbeam fosrte mult la tel am ajuns sa tinem foarte mult unul la celalt dar dupa 2 saptamani am facut prostia sa ma despart de el cica din cauza distantei chiar nu stiu ce ma apucat dupa putin timp am devenit prieteni pentru ca dupa despartire eram certati si acum vreo saptamana il tot intrebam cand mai vien pe aici ca mi dor de el si lui ii era dor de mine si acum 3 zile a venit aici fara sa stiu nimic si cand am venit de la scoala cand m-am uitat la tel aveam apel de la el si pr lui (fostul coleg) si l-am sunat pe fostul coleg si m-a rugat sa merg repede pana la el si am mers si nu stiu dupa ce am stat iar impreuna am inceput sa regret ca m-am despartit de el era putin distant seara pe al 23:00 m`a condus acasa si i-am zis ca il plac si mi-a spus ca stia pentru ca e normal din moment ce am fost impreuna ca si gand ar fi vrut sa spuna ca si el am place si cand sa plec in casa m`a pupat pe coltul guri intentionat ce credeti mai simte ceva pentru mine vrea sa ne impacam? el a plecat ieri dar ma suna

Răspuns Câştigător
| Medeya a răspuns:

Luati-o mai usor te-ai grabit si in a incepe o relatie cu el si in a o termina la fel de repede mai lasa s treaca ceva timp sa va cunoaste-ti mai bine si apoi vei sti raspunsul la intrebarea ta. Eu sunt sigura ca asa gandeste si el! Si mai sigura sunt de faptul ca nu vrea s sufere! si poate de asta nu te-a sarutat cu foc.