| doll a întrebat:

Salut, am o intrebare la voi, azi seaara a fost organizata ziua de nastere a unui coleg, la care am fost invitata eu si fostul meu care e si el cu mine in clasa, eu am venit inainte lui, si am plecat peste ceva timp a aparut si el, si cind am ajuns acasa am sunat-o pe o prietena sa vad ce se intimpla la ei acolo, fostul meu ea luat telefonul din mina prietenei si a inceput sa vb cu mine, era putin beat, si imi zicea ca la noi totul va fi bine, si ca se va tine de promisiunea aceasta, ma alinta, si imi vorbea dulce, problema e ca vreau cu el din nou si cind am auzit aceste cuvinte mi-a fost placut, si acum nu stiu ce sa cred sad imi este gindul doar la el...

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu conta prea mult pe ce ti-a spus pe fond de bautura.
Variantele sunt doua:ori nu avea curaj sa-ti spuna lucrurile astea treaz si un pahar i-a dat "curaj",ori o sa uite tot pana a doua zi.
Asa ca,asteapta sa vezi ce spune si cum reactioneaza si la trezie.
Deocamdata sa nu crezi nimic, doar ca sa nu ai parte de dezamagiri mai tarziu.
Dar, poti sa speri linistita!
Mult noroc!

| xxxanutzaxxx a răspuns:

Sincer daca il iubesti intoarcete la el daca nu du-te continuati viata capul sus!