| adinutuu97 a întrebat:

Salut, ma numesc Adi sunt cu o fată de cel putin 2 luni, dar am început sa tin la ea, foarte multe certuri am avut cu ea in 2 luni. Ne-am desparti dupa doua saptanani. Pe motiv ca ea inca se gandeste la fostul, in fine, a doua zi a venit tot ea la mine si mi-a spus ca vrea sa ne impacam, etc etc, cica vorbe spuse la nervi. In fine toate bune si frumoase, acum 2 zile a plecat într-o vacanţă cu familia, si are o prietena "stransa", tot timpul o ia de langa mine, si am dus-o la jumate de drum si am pupat-o, ca o zapacea prietena aia. Si mare cearta cu ea de cand a plecat ca n-am stat cu ea si ca am plecat dar ea mi-a spus sa plec, specific ca la fiecare cearta eu imi cer scuze... daţi-mi un sfat baieti, sunt prost, nu? M-a innebunit fata asta, nu stiu ce sa ma mai fac cu ea, daca ma despart de ea cred ca tot eu sufar.Dar daca nu o fac acum, o sa sufar mai rau? Un sfat, va rog si multumesc ca ati citit asta.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i dragoste cu nabadai!
Daca in 2 luni ati avut atat de multe certuri, cum crezi ca v-a rezistat o asemena relatie, ca eu nu o vad deloc bine...
Sincer, cred ca faci un efort prea mare pentru cineva atat de incapatanat si capricios.
Daca te iubea nu ajungea sa va certati si sa se supere din nimicuri.
Sincer, nu-mi aduc aminte sa ma fii certat cu sotul in primii 2 ani de zile... poate de aceea mai rezistam dupa 30 de ani impreuna si crede-ma ca suntem teperamente puternice amandoi.
Sfatul meu este sa-ti cauti alta, ca-ti tocesti nervii pentru o copila razgaiata, care nu stie ce vrea.

| adinutuu97 explică (pentru Violleta2022):

Mersii mult de sfat, Sper sa va intelegeti inca 100 ani, am sa bag la cap sfaturile tale daca mai continua asa si cand se intoarce din vacanta nu cred ca mai are rost sad

1 răspuns: