| Sara2 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, l-am cunoscut acum 9 luni, el este divortat, ne-am cunoscut cand eram singura, el nu ma bagat in seama, dupa 1 luna m-am cuplat cu alt baiat, hop si el cand a auzit ca am prieten a inceput sa se bage in seama, si intr-o seara eram cu niste prieteni la un bar, si apare si el, s-a asezat langa mine, m-a imbatat eu am mai iesit o perioada cu acel baiat, si el a aflat, eu nu imi doream de fapt o relatie cu cel care m-a imbatat, si bea ffff mult, si acum imi reproseaza mereu ca l-am inselat, eu ii zic mereu ca stia ca aveam prieten, stiu ca m-am bagat singura in rahat, dar nu stiu ce sa fac, ca zilnic ne reprosam, el mie ca l-am inselat desi nu e chiar asa, si eu lui ca bea, credeti ca mai are rost relatia? si isi doreste sa fiu mai pasionala, dar nu pot din cauza timiditatii

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu i de tine, de ce crezi ca e divortat de bun ce o fost, de tandru ce e[cu bautura eventual]...relatie de asta iti doresti? o sa suferi mult, mai bine gasesteti altu pe masura