| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Stiu ca pe multi poate o sa va plictisesc dar as vrea sa va povestesc cam in ce imprejurari l-am cunoscut pe actualul meu prieten cu care sunt de 4 luni. l-am cunoscut la scoala si faza tare este ca el este nepotul dirigintei mele si cu el faceam mate atunci cand diriga mai avea cate o problema si nu putea ajunge la scoala. el avea pe atunci inca 17 ani.eu aveam o relatie cu un baiat doar ca nu mergea foarte bine.de fiecare data cand faceam mate cu el avea obiceiul sa se uite asaaa lung la mine si desi eram paralela cu materia numai pe mine ma scotea la tablalaughing mi-a aflat id-ul de la o colega pe care a amenintat-o ca daca nu il da ii pune trei la mate, apoi a inceput sa ma bage in seama pe mess.imi spunea sa pun mana sa invat ca ne asteapta o lucrarica.in fine ma cam plictisea. apoi am inceput sa devenim din ce in ce mai apropiati eu m-am despartit de baiatul cu care eram si m-am combinat cu el, la inceput ne cam feream pentru ca unii ar fi devenit invidiosi pe mine ca eu sunt avantajata pentru ca sunt cu el si iau note mai mari desi nu e chiar asa nu imi place sa ma folosesc de el.in fine pana la urma s-a aflat pentru ca eu atunci cand ieseam de la ore ieseam cu el pe la iesirea profesorilor prin fata si colegii mei si-au dat seama ca e ceva intre noi.pana la urma a fost asa un pic de zarva la inceput dar lucrurile s-au calmat.astazi cand il intreb cand m-a vazut el prima data spune ca el ma stia de mult de prin decembrie dar nu s-a bagat pentru ca stia de la un coleg ca sunt combinata cu altcineva.Ma intreb uneori daca am facut bine sa ma combin cu el pentru ca el nu este chiar un eleeevvv simpluu matusa lui este inspector scolar in ministerul educatiei si directorul scolii se are foarteee bine cu el.intruna din zile directorul ne-a chemat pe amandoi in biroul sau si a inceput sa ne intrebe cum ne intelegem, de cat timp suntem impreuna si asa mai departe, prietenul meu are un foarte bun prieten pe care il apreciez este un baiat de treaba imi este ca un frate. el tine foarte mult la amandoi si spune ca ne potrivim. el are un verisor care este patron la o firma de paza si protectie si eu la inceput nu am stiut asta dar tot el mi-a povestit si tipii astia se ocupa de paza noastra adica atata timp cat sunt in oras sunt urmarita prietenul meu stie tot ce misc.atunci cand el nu e in oras el stie cam ce fac eu pe acolo cu colegii si alte chestii.nu ma deranjeaza ca sunt pazitaaa doar ca ma simt asa preaaa implicata in multe chestii. oare fac bine ca sunt combinata cu el? oare m-am implicat cam mult? eu il iubesc foarte mult si nu vreau sa il pierdlove struck

Răspuns Câştigător
| Rebecutzady a răspuns:

Nu cred deloc e ai gresit daca te-ai indragostit de un asa baiat, mi s-a intamplat si mie acelasi lucru si sa sfarsit cu bine. daca il iubesti si te iubeste eu cred ca e bine. dar nu uita sa nu dezamagesti si sa nu te duci la o intalnire, pentru ca iti dai seama ca el va sti : Daca vrei sa te desparti de el e zic sa ii spui liber.
Sper sa mearga intre voi...pwpici:*

3 răspunsuri:
| MaDa_4027 a răspuns:

Pai daca ti iti place atunci sa stai cu el si nu da inapoi cu chestia asta.si daca nu-ti place ceva mai bine ii zici lui(el te poate intelege mai bine decat noi).
pup si succes

| Ctrl a răspuns:

Partea cu urmaritu' nu e pre normala no talkinglaughing cel putin,. asa mi se pare mie.nu as suportahappy

| Barbie_9570 a răspuns:

Destul de plictisitor.
Ce ne intereseaza pe noi ce neamuri are el.si bla, bla, blaconfused observ ca le-ai insirat pe toate.

Se presupune ca il iubesti asa cum e, nu?
winking
Succes.