| pisicutata a întrebat:

Nu stiu ce sa fac! M-am despartit de iubitul meu.De la un timp ne tot certam mereu. El imi spunea ce sa fac. Iar eu nu vroiam si in plus mai profita si de sentimentele mele. Daca ii ziceam ca nu fac ma avertiza ca se supara pe mine si chiar asa facea.In plus mai spunea ca mi-am gasit pe altcineva(era foarte gelos), ceea ce nu era adevarat, dar nu isi dadea seama ca din cauza lui ma purtam asa de indiferent cu el.Nu il mai placeam.Cand i-am zis ca vreau sa ne despartim m-a rugat sa ii mai dau o sansa dar dupa sansa data la fel a facutsad. A doua oara mi-a zis ca ...se omoara! Ca fara mine nu poate trai, ca voi ramane mereu in inima lui, ca numai pe mine ma poate iubi.Am fost prima lui prietena.Acum nu mai stiu ce sa mai fac.De impacat cu el nu mai pot sa ma impac pentru ca nu il mai iubesc.Deci ce sa fac?

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai nu te impaca cu el nu ai dc sa te sacrifici. vb cu el frumos explica-i ca numai simti nimic pentru el. sa nu te mai ameninte pentru ca nu se va schimba nimic si c anul te mai lasi santajata s afaca ce vrea.

| alylove15 a răspuns:

Spune-i de ce ai renuntat prima data la relatia voastra ca nu suporti ca el e gelos...si spune-i ca nu mai poti sa fi cu el ca te-a facut sa iti pierzi sentimentele pentru el si spune-i ca daca se omoara nu este o solutie.

| Mayar a răspuns:

Oooo, fix cas asa e si situatia mea. adica e ff gelos si se cearta din orice. Numai ca eu nu o sa ii dau papucii, (ca asa sunt eu... mai..., in fine)
Iti recomand sa ii psui verde n fata: te-a facut sa suferi prea mult, incat nu il ma icrezi ca te iubeste. a distrus tot din inima ta si acum nu mai poti simti nimic cu ea. Daca nu intelege ma duc si il bat! Spune-mi strada ca acum imi pun cagula

| drtractor a răspuns:

Mama, deci m-am vazut pe mine in el, exact asa mi-a facut si fosta mea. Sfatul meu, lasa-l, o sa se schimbe la urmatoarea lui prietena. Din proprie experient stiu!

| pupu_7309 a răspuns:

Am avut si eu un prieten asemanator ca al tau dar am trecut peste. Spune-i ft simplu ca nu-l mai iubesti si ca nu mai poti sa-i mai dai o sansa.Si stai tu linistita ca nu e el in stare sa se ucida asta iti garabtez eu. Faace asa ca sa te intimideze pe tine.ai grija.bafta

| alinadany a răspuns:

Pai daca nu il mai iubesti ii poti spune mai clar ce simti... poti sa i spui ca ai incercat sa salvezi relatia dar de fapt el e acela care a facut sa se ajunga aici...si cu faza aceea ca se omoara nu l lua in seama pentru ca nu va face asa cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai abia 15 ani straight face Ai uitat? Gasesti tu pe cineva la un moment dat. Pana atunci toate-s temporare.

| tgbobkabob a răspuns:

Nu-ti inteleg nick-ul. Este "pisicuta ta", sau "pisi cu tata"? rolling on the floor