| emi_8585 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA! nu stiu cesa fac! eu si prietenul meu suntem distanti,nu vorbim deloc la telefon.mi-a zis ca a fi mai bine sa fim mai distanti(ori a zis asta ca ii e teama sa nu ajunaga sa tina la mine, ori sunt roata lui de rezerva).el poate fi cam cu ce fata ar vrea, a mai plecat din viata mea insa s-a intors mereu.mi-a zis un prieten de-al lui ca tine la mine(dar mi-a zis si sa nu ii zic ca stiu asta de la el ca se vor certa).la inceputul relatiei mi-a zis ca de la mine vrea altceva si ca cu mine vrea sa faca dragoste nu sex ca cu restul fetelor.(a zis ca asta se va intampla cand va simti el ca eu il iubesc si cand va fi reciproc).a venit momentul cand m-am saturat si i-am spus ca ori isi schimba comportamentul ori ne despartim si mi-a spus ca o sa si-l schimbe si ca va fi altfel totul dupa ce vom face dragoste..eu imi doresc asta insa ma gandesc daca el e asa de indiferent acum, dupa nu cunva o sa ma si lase sau o sa se poarte si mai aiurea?(ps.sunt virgina)ce sa fac.imi doresc dar se poarta aiurea cu mine, dar ma gandesc ca decat sa se poarte frumos inainte si dupa sa se poarte aiurea, mai bine ca a fost indiferent de la inceput.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai gandeste-te ce vrei sa faci, sincer nu cred ca merita sa te legi la cap cu astfel de baieti si sa nu crezi ca daca iti pierzi virginitatea cu el va ramane cu tine, din contra...

| MissxD a răspuns:

GOD! Desparta-te de el. Pai ori sta cu tine si te iubeste si aveti o relatie serioaasa, ori il dai la pass si il lasi sa isi vada de viata lui si tu de a ta. Vezi ca timpul trece, iar tu stai pe loc, in loc sa iti gasesti persoana potrivita.
Si multi spun multe, insa faptele... pauza!
Daca vezi ca nu face nimic, treci peste, resemneaza-te si lasa-l. Ai o singura viata de trait. Traieste-o la maxim :*

| neutrino a răspuns:

Forteaza si el lucrurile ca pe o usa pe care nu a putut sa o deschida. Si se pare ca va avea succes, tu deja ai cedat. Cred ca iti dai seama ca dupa aceea, nu la foarte mult timp, va pleca. Nu-i asa ca nu o sa plangi?

| marya1994 a răspuns:

Sincer genu asta de baieti nu merita, ce te face sa crezi ca dupa ce faceti dragoste va fi altfel. Eu zic sa te mai gandesti nu ti-ar place sa iti pierzi virginitate cu un baiat care stie sa te aprecieze si inainte de asta?

| Pitzipoanca a răspuns (pentru marya1994):

Subscriu opiniei tale. Foarte corect.

| diana99999 a răspuns:

Asta imi aminteste de o poveste de pe facebook. doar ca baiatul era rezerva. dar nu merita sa ramai cu elwinking daca te tine ca o rezerva, da-i papucii. poti gasi un baiat care sa te iubeasca cu adevarat happy bafta!

| buCURboss a răspuns:

Mai bine mergeti la scoala amandoi :*

| emi_8585 explică (pentru buCURboss):

Mergem si la scoala, stai linistit (avem 18 ani)

| buCURboss a răspuns (pentru emi_8585):

Nu se vedehee hee