| AureliaBEST a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac eu nu cred in asa ceva in farmece vraji, dar vad ca se tin de noi de mine si iubitul meu. de cate ori vrem sa ne vedem...trebuie sa se intample ceva ori eu intervine ceva urat ex imi vine ciclul, sau el se intampla ceva, ori ne certam de cate ori ne cedem, acum mi-a venit ciclul trebuia sa mi vina peste 6 zile si trebiua sa ne vedem este f clar. nu stiu ce sa mai fac ajutati-ma incotro sa o mai iau stiu ca fosta lui amica ne face umbla a fost vazuta la tiganci. am fost la manastiri, la biserici am platit vreau sa spoun ca in nposturi nu exista sa nu ne certam din nimic, si f dur, apoi cand trece posturile gata isi revine. ce sa mai fac? multumesc

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Ce ma? laughing Marsh ma laughing treziti-va la realitate copii.

| Gabriel1 a răspuns:

Clar nu e vorba de farmece sau vraji, ci de o amanta.hee hee

| samur1 a răspuns:

Du-te la psiholog, nu la manastiri, daca pui problema asa nu ai ce cauta la biserici...sau mai bine la un duhovnic daca stii ce-i aia.