| Pisoi_1585 a întrebat:

Nu stiu cum, dar cred ca m-am indragostit de colega mea de munca. Nu stiu ce sa fac! Mi-e teama sa-i spun; nu stiu de ce.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are prieten? Iati gandul de la ea atunci.

| jasmine73 a răspuns:

Arata-i ce simti pentru ea dar nu la modul vulgar,iti poti da seama daca este in asentimentul tau si ea daca o inviti la cina,asa vezi cat s-a straduit sa se aranjeze pentru moment-semn ca acorda mare importanta invitatiei si tie ca persoana, pregateste-i un buchet de trandafiri rosii-semnul iubirii sincere-va intelege perfect, va doresc o cina romantica desavarsita

| Gabriela_6004 a răspuns:

Scuze ca te intreb dar cati ani ai? Ma gandesc ca esti destul de matur daca muncesti si oare la varsta la caredeja ai inceput munca sa iti mai fie teama sa ii spui unei femei ca o placi? Si ca sa iti raspund si la intrebare:ar fi ok sa o inviti la un suc sau la o cina si asa ea va intelege nu va fi nevoie sa ii spui tu prin cuvinte big grin