| Pisoi_1585 a întrebat:

Nu stiu cum, dar cred ca m-am indragostit de colega mea de munca. Nu stiu ce sa fac! Mi-e teama sa-i spun; daca nu iese si afla ceilalti colegi?

1 răspuns:
| Daniel123 a răspuns:

Deci desi poate sunt mai mic ca tine eu o data am sarutat o fata din senin la petrecere desi nu o cunsteam decat de cateva ore, si mi-am ichipuit ca o sa imi bage pumnul in cap, isa de atunci am ramas impreuna, deci ori ce ar fi, fi barbat, i-ati inima in dinti si spune-i ce simti si poate nu o sa regreti de fapt ai chiar 99% sanse sa nu regreti. Succes cu fata!