| TooxykBarbiiiie a întrebat:

Nu stiu la ce categorie se potriveste dar, ma rog. O colega de-a mea e cu un baiat cu care am fost eu acum 2 ani. Si am vorbit cu baiatul acela pe mess, si mi-a ca ma iubeste si etc., si ca daca vreau sa ne combinam din nou o lasa oricand pe colega mea thinking Eu i-am zis ca este un idiot si tot felul, apoi i-am dat ignore, si i-am povestit colegei mele. Dar ea a vorbit intre timp cu iubitul ei, care a rastalmacit totul si a spus ca eu m`am dat la el si i-am sugerat sa ne impacam, iar colega mea acum crede ca sunt o falsa prietena si ca vreau sa ii despart. A spus ca iubitul ei vrea sa puna 2 amici de`ai lui sa ma aranjeze [ sa ma bata adicabatting eyelashes ]. Dar eu i-am povestit iubitului meu care m`a asigurat ca nu o sa ma bata nimeni. Dar totusi, ce sa fac? Eu locuiesc singura intr-un apartament pe care mi l`au cumparat mami si tati, si colega mea a venit de nenumarate ori la mine. Asa ca, ce sa fac? Si as vrea sa ma impac si cu colega mea. sad Ajutatiiii`ma crying. ( Precizez ca peste zi, vine mama la mine si imi face curat, cateodata gateste etc., dar noaptea sunt mereu singura. ). Funditaaa :X.

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Ce cretin.Normal ca te bat pe tine, au tupeu la vreun baiat?
Cheama`l pe iubitu` tau sa doarma la tine cateva nopti, sau o alta prietena.In orice caz, sa nu fi singura.

Daca mai ai arhiva, fa`i print screen la conversatia cu iubitu` ei, sa vada si ea.happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asa e cand vrei sa faci un bine si dai peste oameni din astia. Data viitoare procedeaza inteligent.Cheama-l la intalnire si cheam-o si pe printesa indragostita de zmeu sa vada desfasurarea actiunii.Ar trebui sa fie ilegal sa te indragostesti atat de tare incat sa orbesti la propriu si sa il vezi numai pe eloh go on
De batut nu o sa aiba curaj.Cainele care latra nu musca
De impacat cu ea nu stiu de ce ai vrea tu sa o faci.Mai devreme sau mai tarziu se va intoarce cu coada intre picioare la tine

| Damian a răspuns:

Si ce mai zici tu mai pisi? a?

| Frogie a răspuns:

Ar merita oare sa te mai impaci cu colega ta avand in vedere ca ea te-a adus in situatia asta? Tu i-ai explicat ei ce se intampla, ea nu a vrut sa deschida ochii. Il crede pe el in locul tau, ba chiar nu face nimic pentru a ameliora situatia. Chiar ea ti-a spus ca prietenul ei si inca un amic vor sa te bata. Daca iti era prietena, nu permitea acest lucru.
Mergi cu capul in fata, nu merita sa te consumi pentru astfel de persoane.
Bataie, bataie, bataie. Ei ii convine sa stea cu un baiat care are tupeul sa dea intr-o fata? Poate pe viitor, va fi ea in locul tau si va veni sa-ti ceara ajutorul realizand ca a gresit.
Oricum stai linistita, povesteste-i iubitului lui, iar daca lucrurile se agraveaza poti vorbi si cu parintii. In cel mai rau caz apelezi la politie. Bafta!

| Daiana_1431 a răspuns:

Nu cred ca fata asta se numeste prietena pentru tine. Daca pe el il crede, cunoscandu'te indeajuns de bine. Lasa'i in pace pe amandoi sa stea in lumea lor. Macar de mai aveai arhiva salvata sa ii dai peste nas, sa vada cu cine sta. Nu o sa patesti nimic ca are cine sa te protejeze.

| BellaRagazza007 a răspuns:

Deci, ce. l mai bine era sa nu. i zici nimic lu prietena ta. uite unde sa ajuns.

Ori cum, faptul este consumat. in acest caz ori poti :
1. sa. l kiemi pe prietenu tau sa steie la tine cateva zile. Daca iti este frica, zii sa doarma la tine pentru o scurta perioada.

2. Ori vorbesti cu fostul prieten, si va lamuriti, sa stii macar ce are de gand sa faca.

3. Dupa mine nu este o prietene adevarata. Ti. a vandut prietenia pentru. un baiat. nah vezi tuh, dupa mine este ce. l mai bine sa. ti gasesty o noua BUNA prietena.

4. sau eventual. daca aia te bat, kiama politia. (EVENTUAL)

BAFTA!

| Betrayal a răspuns:

Daca ai nevoie de un bodyguard... dark_king830batting eyelashes

| Betrayal a răspuns:

Face asa sa te sperie...happy. stai linistita totul o sa fie oky...:* nuh poate sa faca el legeahappy xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar in orice caz sa nu fi sungura nu sr sie niciodata.Ma rog multa bafta!

| loveiseverything a răspuns:

Pai poti sa-i arati arhiva cu mesajele de la messenger prietenei tale ca sa te creada...happy

| monyka_1393 a răspuns:

Spunele parintilor tai despre acest caz pentru ca nu poti sa il lasi asa pentru ca poate intr-o zi ti-o iei pe coaja asa ca ai grija de tine