| bchirita95 a întrebat:

O colega i-a spus prietenei mele ce vreau sa ma despart de ea (a fost o gluma din partea colegei mele dar ea a luat-o de-a buna). Acum nu stiu cum sa ii zic ca vreau sa ma impac cu ea.Am mai intrebat-o daca vrea sa ne impacam si a zis,, Deocamdata NU``.Plz AJUTOR!

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Are mai multa incredere intr-o colega decat in tine? Clar nu ma mai impacam nici batut!

| pisicutzamik a răspuns:

Daca eram in locul tau o luam de par pe nesimtita aia care v-a despartit! las-o si tu un timp si intreab-o daca mia vrea sa fiti impreuna si pana la urma asta nu este un motiv de despartire, in fine multa bafta

| biutza1997 a răspuns:

Pai mai inceraca sa vezi daca vrea daca nu merge inseamna ca nu te iubeste si s-a bucurat ca v-ati despartit si atunci nu mai are rost sa iti bati capu pentru ca ea nu merita dar daca te iubeste odata si odata iti va da o sansa ii poti zice asa sa o chemi undeva si sa vorbiti si sa ii zici sa iti zica in fata daca te mai iubeste sau nu si spune-i sa iti zica sincer pentru ca de raspunsul ei depinde viata ta sper ca te-am ajutat. succes. funda? puppy dog eyes