| Pisicutza23 a întrebat:

Nuj cum sa incep. Mie imi place de un baiat care e super dragut si ma inteleg bine cu el. Dar el nu ma place. si e foarte greu. Mentionez ca am 19 ani happyNu stiu ce sa fac. Puteti sa imi da-ti niste sfaturi. Nu imi pot lua ochii de la el. cei drept, m-am indragostit ceea ce nu e rau. happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce conteaza varsta?! Si de unde sti tu ca nu te place? Daca ar fi sa fie ca tine,puteti ramane doar la stadiu de amici. Daca spui ca te-ai indagostit, incerca sa-i spui ce simti, incercarea moarte n-arehappy

| Pisicutza23 explică (pentru ROB3RT89):

Pai m-am indragostit de el de foarte mult timp. Il ador, da si ai dreptate. Nu am de unde stii daca ma place sau nu.O sa incerc sa ii spui direct ceea ce simt pentru el. Mersi :*

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Pisicutza23):

Inainte sa spui ca te-ai indragostit,incearca sa cunosti mai bine o persoana,poate nu merita! Sentimentele se pot rani foarte usor, mai bine te gandesti de doua ori! Normal si logic ar fi ca el sa faca primul pas, e datoria lui de barbathappy

| MAMYNYTO a răspuns:

Da nu e rau dar dupa cum bine stii intr-o relatie e nevoie de 2. Nu te sfatuiesc sa renunti.Lupta pentru el.Fa-l sa se indragosteasca de tine.Cauta subiecte si teme care ii plac. Dar daca si dupa o perioada nu iti raspunde cu acceasi dragoste :RENUNTA.E clar-nu are ochi pentru tine.Succes.

| Pisicutza23 explică (pentru MAMYNYTO):

O sa incerc sa lupt pentru el. Nu conteaza varsta stiu. Poate ar trebui sa ma schimb, gen coafura etc thinking poate asa? Nuj?

| Pisicutza23 explică:

Am sa incerc sa lupt pentru el. Voi face tot posibilul. Multumesc mult. Daca vreti sa ma mai ajutati cu niste sfaturi, veniti! :*