| Kitty3D a întrebat:

Hei. M-am cam indragostit de un baiat si nu prea stiu cum sa il abordez ca sa zic asa laughing. Si nici nu prea il inteleg uneori pare ca ma place alteori ca nu. Mentionez ca sunt orgolioasa. big grin
Dau funda. Multumesc!:*

4 răspunsuri:
| XyYx a răspuns:

Hi! pai ar fi cazul sa mai lasi orgoliul la o parte. Nu aduce nimic bun! Trebuie sa stii sa lasi de la tine big grin

In privinta abordarii, nu stiu, acum depinde si de cand il cunosti si ce fel de relatiie este intre voi happy.
Ce varsta ai tu si ce varsta are el?

| Kitty3D explică (pentru XyYx):

De 2 saptamani ne cunoastem si avem amandoi 17 ani, momentan vorbim asa ca prietenii dar nu foarte des.

| XyYx a răspuns (pentru Kitty3D):

Incearca sa vorbesti cu el mai des, priveste-l ca si cum l-ai soarbe din priviri, fa gesturi din astea din care sa ii dai de inteles ca il placi. Intreaba-l daca are prietena, daca si-ar dorii una, intreaba-l ce ii place la o fata.

Spune- i ca tie iti place mult caracterul lui, si ca ti-ar placea foarte mult sa ai un prieten asa. Bafta!

| Zippo01 a răspuns:

Intai rezolva problema cu orgoliul si dupa aia mai vorbim! happy