| Oviiyy a întrebat:

Numai pentru femei, as dorin un rasp serios. Ce trebuie sa fac pentru a sta o femeie cu mine, am un penis cam gros, prima data fetele sunt incantate, se simt bine dar apoi in scurt timp cam 2 luni nu mai vor, le-am intrebat daca le doare, sunt atent cu ele in pat, am grija sa fie satisfacute (ma pot controla de la 15 minute pana 1 ora ma tine). Ele au raspuns ca se simt aiurea cu mine ca simt ca nu imi pot face fata, desi eu nu am zsi niciodata nimic. Voi ce ati face ca femei cu un astfel de barbat? Sa raspunde cine este serios pentru ca si intrebarea este serioasa.

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Probabil ca nu ai intalnit persoana compatibila, mai cauta si pana la urma vei da peste cineva asemeni tie

| Raptorz a răspuns (pentru Felys):

Adica sa le i-a la rand nu? asta vrea sa insemne din raspunsul tau...

| Felys a răspuns (pentru Raptorz):

Pai cum altfel decat pe probate, sunt si femei largi carora le este greu sa isi gaseasca parteneri, trebuie sa dea de vreuna intr-un final

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Fa-te gigolo, acolo nu mai dai gres!
Serios vorbind, sex-ul are relevanta intr-o relatie, dar nu 100%.
Sunt lucruri mai importante care difera de la femeie la femeie, nu toate gandesc la fel!

| raluk27 a răspuns:

1. Cred ca prin intrebarile tale, nu urmaresti decat sa te lauzi
2. Daca te astepti ca dupa astfel de postari, sa fii asaltat in privat de fete, te inseli. Tipele de calitate nu vor pune pret niciodata pe chestii atat de neinteresante
3. Esti prea obsedat de penisuri, nuduri, dimensiuni, sex. Si asta (mie cel putin) starneste scarba. Daca tot ce poate oferi un tip e doar p*ta, e clar cam ce are in cap