| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

O fata ma ia in brate la scoala, zambeste mereu cand ma vede, rade etc... dar pe Facebook ma baga in seama foarte rar si nu prea imi raspunde, ce inseamna asta sa nu dau importanta de ce se intampla pe Facebook? ( la scoala de fiecare data se intampla sa ma ia in brate si toate alea ) si poate ca nu ma cunoaste destul de bine incat sa vorbim si pe Facebook dar macar ce faci sau habar nu am

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ignor-o și tu, o să-i vină cheful de vorbit.

| NuSpargConturi82 a răspuns:

Poate nu are internet fata.

| consilierguru a răspuns:

Daca iti acorda atentie in viata reala de ce te intereseaza ca nu-ti raspunde pe Facebook intreab-o irl de ce nu iti raspunde daca zici ca te ia in brate