| VanessaVaneeXo a întrebat:

Deci, eu sunt cu un baiat de 2 saptamani vorbim doar pe facebook si ne vedem doar la scoala si atunci cand il vad si ma vede noi parca nu ne-am cunoaste adica nu vorbim nu nimic.
Am vorbit doar o data de 2 ori asa...
Pe facebook vorbim 2 minute si gata.
Dar problema e ca de 3 zile nu ma mai baga in seama nici pe facebook.
Ce ar trebui sa fac? Sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna,draga mea!
Logic ca asta trebuie sa faci. Si in primul rand asta nu se poate numi relatie.
Relatia e atunci cand mergeti fericit de mana prin parcc, cand va sarutati, cand se petrec lucruri frumoase.
Exista 2 motive pentru care nu te abordeaaza cand va intalniti. Fie ii e rusine cu tine, fie e timid si-i e frica sa faca primul pas.
Provoaca-l la o disctutie si intreaba-l tot ce vrei sa stii.
In felul asta vei pune in balanta lucrurile si vei lua o decizie.
Succes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa ar trebui sa faci, sa te desparti de el

| greyhound a răspuns:

E si el timid

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Mai asteapta.Vezi ce se mai intampla, si daca vezi ca nu merge, OUT! SUCCES