| vandersar a întrebat:

Azi i-am spus unei colge de clasa ca o plac dar pe facebook ea mi-a spus inainte diai spune eu ca ii place de un baiat victor si dupa ce i-am spus eu ea a spus ca nu ma crede dar mi-a zis ca daca ii spun in fata ea o sa ma creada, eu am intrebat-o pentru ce sa-i spun daca eu stiu ca o plac dar ei ii place de alt cineva iar ea mi-a spus ca pentru ca vrea sa stie si ea si ca nu trebuie sa ma dau batut cum credeti ma place si ea

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E greu de crezut ca vei avea vreo sansa in curand, pentru ca orice fata are pretentia ca baiatul ei macar sa stie sa scrie. Chiar daca raspunsul meu te va supara, iti mai spun ca felul in care comunici cu cineva, in scris sau vorbit, te reprezinta pe tine si este de fapt oglinda ta.

| Liliana1981 a răspuns (pentru neutrino):

E logic ce spui dar doar in conditiile in care ea ar scrie altfel. Si ma uit pe TPU si realizez ca sunt sanse cam mici, zau. Ma gandeam ca la un momentdat o sa fim noi, astia care mai scriem corect, priviti ca niste bizari. Oi fi tampita?

| neutrino a răspuns (pentru Liliana1981):

Minoritatea se va supune majoritatii. Asadar...

| Liliana1981 a răspuns (pentru neutrino):

Foarte trist.

| denisaalexandra18 a răspuns:

Sunt fata si stiu ar trebuie sa ii spui chesti asta in fata si ei daca ii place de alt baiat nu ai ce face incearca sa o cuceresti si tu cumva si nu te lasa batut... sper ca te-am ajutat