| TheGreyGrasshopper a întrebat:

Salut TPU. Care sunt sansele ca o fata sa ramana insarcinata atat timp cat in preajma ei nu s-a ejaculat si nu s-a intretinut contact sexual? Maxim masturbare reciproca, penetrare cu degetele. Nu s-a intretinut contact sexual si nu s-a ejaculat. Maxim lichid pre-ejaculator. Nici unul dintre acestia nu si-au atins zonele lor, doar reciproc, unul celuilalt.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina in conditiile descrise este... 0 (ZERO). Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Sa stii ca nu suntem detectivi de spermatozoizi. Intreaba-te daca putea intra un spermatozoid si afli singur raspunsul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca nu in preajma ei... atunci pe unde? :/

Dar nu, nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdată nu s-a inventat însămânțarea wireless, dragă!

| Angeloxd a răspuns:

Daca nu a fost penetrare, 0.