| nosexnoparty a întrebat:

O fata se uita dupa mine, ma atinge, rade, se holbeaza cateodata la mine se ofera sa ma ajute.credeti ca ma place?

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Moare sa te aiba in patul luilove struck

| NatureSelf a răspuns:

Nu cred ca e gay. Binen'teles ca te place, ce tie daca nu-ti spune tu nu-ti dai seama? off atat de greu sa fie oare. cand cineva te place, observi asta din privirea lui(ei) are o privire fixa spre tine, ce nimica nu o poate deviia. tu esti centrul atentiei lui. daca se baga in seama mult cu tine e normal, sau tu ca sa-ti dai seama ca te place, trebuie sa te ceara in casatorie?

| Eternitas a răspuns:

Dacă face toate alea de mai sus care le-ai precizat, categoric simte ceva pentru tine. Dacă nu te plăcea, era inversul adică nu se uita după tine, nu te atingea etc.

| diana22 a răspuns:

Da,te place, ia invit-o la un suc sau la plimbare

| MasterYoda a răspuns:

O fi avand strabism...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum rade? Rade spasmodic, rade rusinat, rade de tine sau rade ca proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade cu tine sau de tine big grin?

| sFwrt a răspuns:

Daa! Daca si tie iti place fa si tu ce face si ea! o sa mearga happy