| geogeo123 a întrebat:

Sal,Deci o fata in clasa cu mine se uita inrtuna la mine de vreo 5-6 luni,rade cateodata de ce fac,si astazi eu stateam langa banca iar ea a venit langa mine dar nu spunea nimic, eu mam departat putin iar ea a venit tot dupa mine, se uita mereu la mine, credeti ca ma place? eu sunt timid cred ca asta ai place la mine, cum as putea sa fim impreuna funda celui ce raspunde

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place...invita si tu fata undeva maine dupa ore si vorbeste cu ea

| Azµre a răspuns:

Întreab-o noi de unde să știm?
Ea dă semne acum vorbește cu ea, scoate-o afară!

| Z6 a răspuns:

Da aere de catel.

| MihayAndrey a răspuns:

Scurt si la obiect : TE PLACE, FA PRIMUL PAS

| Mellyssa a răspuns:

Stii ce ti-as propune? Daca chiar vrei sa fii cu ea, nu pierde sansa. Crede-ma daca atit de mult te priveste si ii este frica sa vorbeasca cu tine, asta e. MIINE e sf Valentin si Valentina, invit-o la o cafea sau la un film. Nu ai ce pierde daca incerci. Mai mult pierzi daca nu incerci. Dar sunt sigura ca va accepta. Succes! Astept rezultatele dupa incercare happy.

| AlexandruAndrei2013 a răspuns:

Sal. Dupa mine ar trebui sa scrii biletele cu un scris total diferit fata de cum scrii tu si cu o semnatura gen: "Anonim"
Si dupa aia.....nu mai stiu...sa continue altii.laughing

| RaulMateiard a răspuns:

Iti vrea numa banii stiu eu prea bine