| elena4321 a întrebat:

Imi place de un baiat care e cu mine la pregatire.Mi-a dat semne ca ii place de mine :mi-a facut cu ochiul, câteodată mai se uita atent la mine, râde, se mai intampla sa mai fac câte o prostie sa gresesc un exercitiu si el zice ca, colega mea face aceea greseala, câteodată ma mai atinge cu piciorul si imi zice scuze. Eu nu stiu ce sa fac ori a facut aceste gesturi sa vada daca il plac, cum ma uit la el ori ii place de mn.Recunosc ca si mie imi place de el.Ce sa fac sa ii spun ca imi place de el?

Răspuns Câştigător
| afrancii a răspuns:

Nu te lasa dusa de nas! probabil face asta la toate fetele! crede-ma am pati-to! baietilor le plac fetele care nu se lasa asa usor. da-i si u semne ca il placi, dar nu-i permite anumite chestii si nu te lasa usor!

5 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Arată-i o ţâţă şi o să sară pe tine!

| RalucaTyan a răspuns:

Nu, lasa-l pe el sa faca primul pas. In cazul in care el nu te place, si face totul din gluma, iar tu ii vei spune ca tii la el, va rade de tine. Acum depinde.
P.s. Cati ani ai?