| aaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbb a întrebat:

O fata virgina poate ramane insarcinata din prima daca partenerul si-a dat drumul in ea?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Da...mai ales la primul contact sexual poate avea loc o ovulatie spontana si esti mai fertila ca oricandwinking Se poate sa ramai insarcinata si daca himenul inca nu s-a rupt (mama unei prietene a nascut-o fiind inca virgina...i-a taiat doctorul himenul cand a nascut )

15 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, in afara cazului in care nu are ciclu - amenoree sau menopauza.

| Zenithf a răspuns (pentru Zenithf):

De fapt, si atunci cand are amenoree se poate sa aiba ovulatie, deci nu este sigur ca nu poate ramane insarcinata.
Si ar mai fi cazul in care este sterila, poate sa aiba ciclu samd, dar sa nu aiba ovulatie. :-\

| mona a răspuns:

Cred ca nu sti ce vorbesti...in primul rand fata daca a facut sex nu se mai numeste fata virgina si da poate ramane insarcinata

| AlleSss a răspuns:

Hiii!
Da! Asta nu se mai numeste "virgin".
Bafta!

| CannbalCorpse a răspuns:

Da.
Sper că nu ai făcut prostia asta?!
Dacă i făcuto poţi fi tătic.

| CristianMarius a răspuns:

Sigur ca da

| Love4Music a răspuns:

Crezi ca virginitatea ii un scut?
Daca iese neprotejat = bebe

| WhiteLover a răspuns:

Logic.sperma tot pe acolo intra nu?

| myruna2012 a răspuns:

Pai desigur, daca nu ati folosit prezervativ sansele sunt MAXIME!
Incearca sa te duci la ginecolog!

Eu nu zic sa nu faci sex, sexul e fain si distractiv care = bebe

Sex protejat = distractie, iubire NU bebe!

Du-te la ginecolog!

| yanira4u a răspuns:

O fata poate sa ramana insarcinata de la primul contact sexual.are sanse la fel de mari la primul contact ca si la 4lea su al cincilea.nu inteleg de ce nu va.ti protejat.e asa de greu sa folositi prezervativul? sunt ai anticonceptionale.si nu patesti nimic de la ele mai ales daca ti le prescrie ginecologul.probabil e mai interesant sa stati acum cu grija daca e insarcinata sau nu. dupa daca e insarcinata ce face.il pastrati sau nu.va trebuie un copil la ani vostri? ganditi.va bine.asta nu e o chestie cu care te joci. exista consecinte. daca faci sex exista sansa de a ramane insarcinata.nu e minciuna e pe bune

| lavida a răspuns:

Da,iar sansele sunt destul de ridicate, parerea mea este sa ii iei un test de sarcina si vezi ce iese i, iar dupa infruntati consecintele

| rtvskyline a răspuns:

Sanse normalehappy

| Cosminake2012 a răspuns:

O sa avem un nepotel laughing.

| R4zv4n2mihai a răspuns:

Da! Faptul ca ai fost virgina, nu incurca cu mult ecuatia "insarcinarii". Aceleasi reguli se aplica si la virgina si la "nevirgine"

| SergiuV a răspuns:

Of course my horse