| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare in special pentru fete.
Va rog raspundeti sincer.
Daca ati fi cu o prietena in curtea scolii si un baiat ar veni si ti.ar cere numarul de telefon, i l.ai da?
Adica ai fi influenta vreun pic in decizia asta
daca prietena respectiva ar fi cu tine de fața?

Si vreau sa stiu daca vi se pare ciudat sa vi se ceara nr de telefon. Ati vreau mai degraba sa va intrebe Fb.ul?

3 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Da. Cand l-am cunoscut pe sotul meu la club, ne-am privit reciproc, m-a chemat afara mi-a cerut numarul de telefon si i l-am dat.
Daca doresti il dai, daca nu, nu.

| Albinuța767 a răspuns:

Depinde daca vrea dau dacă nu, nu. Nu mă poate obliga. Daca e sincer și nu o spune chicotind. Adică ca persoana cea care a comentat înaintea mea a chemat-o afară. Dar de poate să te și păcălească adică dacă sunt prietenii prin apropiere sau chiar lângă el. Depinde nu m-am întâlnit cu așa tip de băieți încă.

| Alina9898 a răspuns:

Eu una i-aș da numărul, sau mai bine FB ul, oricum nu are ce sa se întâmple